Ви тут:

На Схід доставили 250 тонн продуктів за час проведення АТО

Жителі всієї України долучаються до збору продуктів харчування та речей першої необхідності, а рятувальники доставляють їх до місця призначення. Всього на Схід України рятувальники вже доставили 250 тонн продуктів, 800 наборів добових пайків, 8650 літрів питної води, 6500 буханок хліба.

Для мешканців східних областей привозять продукти харчування, одяг, дитячі іграшки, речі першої необхідності. Люди приносили навіть ікони, обереги та талісмани на знак того, що ці подарунки принесуть жителям Сходу мир та спокій, повідомляє Урядовий портал.

– Люди, які нині проживають у звільнених від терористів містах, розгублені, налякані, зневірені у власних силах. Вони потребують нашої підтримки та допомоги. Тому рятувальники нині працюють цілодобово аби допомогти жителям швидше повернутися до звичного життя, – каже Сергій Біляєв, керівник зведеного аварійно-рятувального загону ДСНС України, який нині відновлює інфраструктуру на Луганщині.

Загалом, починаючи з 6 липня по 12 серпня гуманітарну допомогу до звільнених від терористів міст доставляли рятувальники Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Миколаївської, Полтавської, Харківської, Черкаської областей, Чернігівської, Сумської областей.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту