Ви тут:
Кримінал 

На Полтавщині міліціонери виявили плантацію конопель, яка охоронялася

PM195image002

У Полтавській області міліція виявила плантацію конопель, обладнану охоронною сіткою і сигналізацією. Там же міліціонери знайшли і намет, в якому зберігалися речі працівників плантації. Була там і криниця з водою, і обладнання для первинної переробки врожаю.

Про це повідомили в ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

 Плантація площею 1 га знаходилася на занедбаній території у хащах поза селом в Новосанжарському районі.

«Виявити її було не просто. Місце посіву з тих, які випадково не знайдеш: ніяких під’їздів – поле з ледь помітними коліями від автомобільних коліс, а пішки потрібно йти через густий чагарник до самої плантації. Господарі приклали максимум зусиль, укриваючи наділ від чужих очей та правоохоронних органів”, – йдеться в повідомленні.

Виявлені рослини ліквідували та направили до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС. Наразі проводять оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб, причетних до наркозлочину. За цінами «чорного ринку» вартість знищених рослин становить близько 200 тисяч доларів США.

Розпочали-кримінальне провадження за статтею 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування конопель), що карається штрафом від 1700 до 8500 гривень або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

PM384image001

PM12image003

PM345image001

Система Orphus Поделиться на fb