Ви тут:

Музей у кобеляцькому «Золотому півнику» поповнили нові експонати

78380232

Музей народознавства у Кобеляцькому дитячому садку № 2 «Золотий півник» існує вже близько п’яти років.

Цьогоріч він отримав нове обличчя. Його перенесли у відремонтоване та більше за площею приміщення. До експонатів додали вінчальні ікони кінця дев’ятнадцятого століття, які виділила для музею вихователь дитсадка Тетяна Мизина. Людмила Капуста подарувала великий портрет Тараса Шевченка, намальований її батьком. А завідуюча Любов Старостіна поповнила музейну кімнату весільним вбранням своєї бабусі Марії, яка виходила заміж ще в 1917 році. Доповнили виставку чорно-білими оригінальними фотографіями минулого століття.

про це повідомили в Кобеляцькій міськраді.

За словами завідуючої дошкільним закладом Любові Старостіної, ідея створити подібний музей у неї виникла тоді, коли в дитсадку зібралось досить багато національної атрибутики. Тут представлені предмети побуту початку двадцятого століття: рубель, веретено, прялка, мотовило і ночви. Також можна побачити глиняний посуд, ткані килими, вишиті рушники, постільну білизну й одяг.

У музей народознавства регулярно навідуються дітлахи. Там відбуваються пізнавальні заняття й проводяться різноманітні народні свята.

Перейти до вмісту