Ви тут:
Споживач Суспільство 

Країни, де можна прожити за копійки

Найкращі казкові куточки нашої планети виявляються не тільки Меккою для туристів, але часто і дешевими місцями для життя. Правда, поняття “дешеві” вельми умовне. Проте в даному випадку це еквівалент декількох $ в день. Якщо така сума для вас прийнятна, то кілька місць в Центральній Америці та Азії вже чекають вас.

– Таїланд

Ця дивовижна країна готова дати притулок бажаючих. Ви можете облюбувати одне з мальовничих містечок, як Чанг Мей. Тут можна знайти дешеву кімнату в красивому місці, і платити при цьому 30 $ на місяць.

При цьому чудовий будиночок буде розташований, якщо й не на самому березі, то в безпосередній від нього близькості. Продукти харчування так само коштують недорого.

Їжа там проста – фрукти, овочі, м’ясо, які можна знайти на місцевих ринках. Якщо кулінар з вас нікудишній, то всього за долар можна придбати готовий обід з кіоску, який складається з курчати з локшиною або рисом.

– Камбоджа

Тут зняти пристойне житло коштує близько 200 $.

Постійний потік туристів в цю країну зумовили плавне зростання цін на нерухомість.

Однак можна добре заощадити, знімаючи житло з кимось.

Їжа тут обійдеться приблизно в 2 $, якщо є в ресторані, і 1 $, якщо захочете скуштувати смакоти з місцевих кіосків.

– Філіпіни

Ця екзотична країна, готова прийняти вас не менш радо за зазначені вище.

Зняти квартиру у великому місті буде коштувати приблизно 360 $.

Однак, якщо оселитися в Себу – одна з найбільш розвинених туристичних областей на Філіппінах, де є великі магазини і поля для гольфу, і, звичайно ж, піщаний пляж, то ціна відразу ж впаде до 150 $. У таких галасливих містах, як  Damaguete, житло може обійтися в символічні 40 $.

Їжа також порадує своєю доступністю. 200 $ цілком вистачить і на харчування, і на алкоголь з тютюн. Так великий келих пива і пачка сигарет на Філіппінах коштує в межах 55-60 центів.

– Коста-Ріка

Ця мальовнича країна, яка має 12 різних кліматичних зон, унікальну природу і культуру, а також вважається дешевою для проживання. Земельні ділянки в області є на будь-який смак.

Ціни в Сан-Хосе вважаються одними з найнижчих у світі. За 500-600 $ на місяць можна тут жити розкошуючи, особливо, якщо знімати будинок на двох з другом.

А всього за 75 км від міста можна знімати будинок за якихось 250 $ на місяць.

Їжа також порадує своєю доступністю. Екзотична кухня з ресторану обійдеться 4 $, якщо ж купувати продукти на ринках і готувати самостійно, то можна вкластися в 50 центів.

– Беліз

Ось куди варто відправитися любителям нерукотворних красот і дайвінгу, так це в Беліз, країна отримала незалежність в 1981 році і раніше була відома, як Британський Гондурас.

У цій країні є все для приголомшливого відпочинку: унікальна багатюща природа, субтропічний клімат, берегова лінія. Про лояльність візових служб до приїжджих в країну іноземців говорить той факт, що їх тут осіло вже більше десяти тисяч.

Туристів приваблюють сюди багатий рослинний і тваринний світи і прибережні рифи.

Тут можна прожити в місяць за 500 $, з них 300 піде на оплату просторого будинку в р-ні Кайо (якщо жити з друзями, то суму можна розділити на 3), і 200 на їжу і розваги. Продукти краще купувати на місцевих ринках і готувати самостійно – можна пристойно заощадити в порівнянні з ресторанами.

top.thepo.st

Система Orphus Поделиться на fb