Ви тут:

Керівники Полтавської облради зустрілися з бійцями санітарної роти Полтавщини

20 серпня голова Полтавської обласної ради Петро Ворона, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко, депутат обласної ради,голова обласного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Юрій Цомартов відвідали військову частину, де триває процес формування матеріально-технічної бази санітарної роти, яка буде відправлена в зону АТО.

Керівники обласної ради спілкувалися з командирами та бійцями, цікавилися рівнем матеріально-технічного забезбчення роти, умовами навчання, побуту, відпочинку військовиків. Основні питання, що розглядалися: стан санітарних автомобілів, які були передані роті підрозділами «Швидких допомог» міст та районів Полтавщини, пошук необхідного фінансування на закупівлю запасних частин до них, забезпечення засобами зв’язку,медикаментами, навчання персоналу тощо.

Петро Ворона, Володимир Марченко та Юрій Цомартов вручили бійцям санітарної роти портативні рації, які були придбані за кошти з благодійного рахунку фонду «Єдність 2014».

Наразі вирішуються питання з подальшим оснащенням бійців бронежилетами та шоломами, над розв’язанням яких спільними зусиллями працюють органи місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадськість.

Пропозиції та прохання щодо  функціонування санітарної роти, висловлені військовими, Петро Ворона та Володимир Марченко взяли до уваги та пообіцяли їх виконати.

Керівники обласної ради зазначили важливість забезпечення військовослужбовців усім необхідним, пообіцяли в подальшому сприяти в організації допомоги бійцям санітарної роти та їх сім’ям.

 

 

 

 

 

 

Полтавська обласна рада

Перейти до вмісту