Ви тут:
Суспільство 

Громадськість Полтавщини обурена байдужістю Полтавської міськради до важливості питань переробки побутових відходів

На спільному засіданні  робочої групи з вирішення питань з вирішення проблем, пов’язаних із переробкою твердих  побутових відходів та засіданні “круглого столу” з обговорення стану впровадження на території області сучасних енергозберігаючих технологій та використання  альтернативних видів опалення, зокрема, акцентували увагу на байдужості представників Полтавської міськради до  питань важливості створення умов для переробки твердих побутових відходів.

Представники громадськості обурені, що ініціатива пошуку інвесторів та шляхів розробки відповідних програм не знайшла підтримки у представників органів місцевого самоврядування Полтави.

“Ми звернулися до Полтавської міськради з листом-рекомендаціями стосовно того,  як у подальшому працювати, аби віднайти шляхи  ліквідації Макухівського сміттєзвалища, що в Полтавському районі,  і звідки сміття звозять з усього обласного центру. Це сміттєзвалище стало справжнім лихом і несе неабияку загрозу”, – зазначив  депутат Полтавської облради Степан Бульба.

Свої думки та пропозиції висловили учасники засідання. Також почули коментар і від заступника Полтавського міського голови Юрія Кропивки.
Все це дивіться у ВІДЕО нижче:

А також читайте про це на сайті Полтавської обласної ради.

Заступник голови Полтавської райради Микола Кальченко:

Депутат Полтавської облради Віктор Животенко:

Громадський активіст Ігор Головатий:

Заступник Полтавського міського голови Юрій Кропивка:

Ковалівський сільський голова Олександр Бублик:

 

Система Orphus Поделиться на fb