Ви тут:

Голова Полтавської ОДА купив на аукціоні 2 картини (ФОТО,ВІДЕО)

Голова Полтавської облдержадміністрації  Віктор Бугайчук став учасником благодійного аукціону, що відбувся в Полтаві для допомоги землякам, які воюють на сході.

Очільник області придбав 2 картини – Євгена Курбали “Липневе надвечір’я” (1,5 тис. грн) та роботу М. Герасименка “Гетьман” (1000 грн), на якій художник створив образ Івана Мазепи у вирі його буремного життя.

“Гетьман Мазепа – це складна фігура, глибоко філософська. Він мав важку долю і при цьому надзвичайно сильний дух. Для мене ця постать велична – це людина, яка мала сили протистояти владі на той час, усвідомлюючи, що ризикує головою”, – зазначив Бугайчук.

На його думку, постать Мазепи дещо перекликається з образами людей, які йшли, багато чим ризикуючи, на Майдан.

Стосовно ж іншої роботи, яку купив  керівник Полтавщини, сказав, що просто сподобалась.

«Такий спокійний та філософський пейзаж. Просто гарно», – охарактеризував Бугайчук картину Євгена Курбали  “Липневе надвечір’я”.

Нагадаємо, на продаж було виставлено 78 картин, більшу половину з яких розкупили та придбають на виручені майже 40 тис. грн бронежилети.  Решта ж, до чого доєднаються ще охочі передати на добру справу свої полотнища митці, буде і надалі експонуватися  у Художньому музеї ім. Ярошенка, де їх можна купити.

 

Перейти до вмісту