Ви тут:

Харківський військкомат обстріляли за прямим наказом Кремля, – МВС

Нічний теракт з обстрілом військомату у Харкові, який стався в ніч на 4 серпня, є прямим наказом Кремля

 Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, передає Еспресо.TV .

«Сьогоднішній нічний теракт з обстрілом військомату у Харкові – це прямий наказ Кремля. Власне, всі ці злочини у Запоріжжі, Львові, Бердянську і тепер у Харкові, є продовженням запущеного сценарію Путіна з нагнітання ситуації в середині України, що пов`язано з успішним проведенням АТО на сході», – зазначив Шкіряк.

За його інформацією, наразі кільце навколо російських терористів стиснуто максимально, у бойовиків відбито 75% контрольованих ними раніше територій.

«Саме це і змушує Путіна вчиняти теракти в інших областях України, щоб відволікати увагу від програшу у відкритій війні і значних втрат бойовиків у Луганській та Донецькій областях. Він намагається спричинити паніку серед населення і вселити у серця людей розпач. Не вдасться! Спокій, холодний розум і чітке розуміння сумних реалій сьогодення», – написав радник міністра.

«Наша єдність і впевненість у незворотності покарання російських терористів – головна запорука прискорення нашої перемоги. Знайдемо, знешкодимо і знищимо, від розплати ніхто не втече», – наголосив Шкіряк.

 

Перейти до вмісту