Ви тут:

ФСБ найняла більше тисячі провокаторів, які поширюють паніку в Інтернеті, — Наливайченко

Спецслужби РФ активно використовують соціальні мережі і медіасервіс в Інтернеті для поширення панічних настроїв і дезінформації українців.

Про це заявив глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко.

“Необхідно повідомити нашим громадянам про те, що 18-й спеціальний центр ФСБ РФ працює як спеціальний заклад, де цілодобово майже півтори тисячі співробітників у соціальних мережах через роботизовані системи розсилають електронні та смс-повідомлення панічного характеру”, – заявив глава СБУ.

Перш за все, у них мета – спровокувати паніку, її підтримувати , передаючи брехливу неперевірену інформацію, і використовувати паніку, як зброю для дестабілізації ситуації,
– зазначив Наливайченко.

Він поінформував, що зараз “цинічно і підло використовується соціальна мережа Facebook”. “Але, на жаль, адміністрація Facebook, яким користуються наші громадяни, зараз знаходиться в Москві”, – додав він.

Крім того, глава СБУ поінформував, що українська сторона завершила переговори з інтернет-корпорацією Google Inc, яка вже вживає заходів для протидії таким явищам, зокрема, на відеосервісі YouTube та інших медіасховищах.

джерело: 24tv.ua

Перейти до вмісту