Ви тут:

ЄС обіцяє восени допомогти Донбасу

flah_yes

ЄС має намір виділити додаткову допомогу жителям в зоні проведення антитерористичної операції, а також переміщеним особам.
Про це заявив директор з гуманітарних питань та цивільного захисту Єврокомісії Жан-Луї де Броувер під час зустрічі з віце-прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.
Кошти планують направити на поліпшення умов проживання переселенців, і людей, що проживають на звільнених територіях.
«Мої колеги вже працюють над тим, щоб вже виділені ЄС гроші швидше надійшли в Україну. Але з урахуванням подальших оцінок на початку вересня може бути ухвалено рішення про виділення додаткової фінансової допомоги. Ці кошти ми плануємо направити на поліпшення умов проживання переселенців, і людей, що проживають на звільнених територіях. Розглядається і можливість надання допомоги у вигляді наметів, приладів обігріву, будівельних матеріалів та інших предметів першої необхідності “, – зазначив Жан-Луїс де Броувер.
Володимир Гройсман, в свою чергу, нагадав про те, що уряд створює два державних агентства, одне з яких займатиметься питаннями внутрішньо переміщених осіб, друге – питаннями відновлення Донбасу. За його словами, вирішується питання про їх кадровому забезпеченні.
Нагадаємо, за результатами попередньої зустрічі, яка відбулася 30 липня цього року, ЄС вже направив своїх експертів з досвідом роботи в сфері вирішення питань переселенців і відновлення інфраструктури зруйнованих населених пунктів для підготовки спільного плану дій. Єврокомісія також прийняла рішення направити на потреби Сходу України і переселенців 2,5 мільйона євро.

Перейти до вмісту