Ви тут:

Держкомтелерадіо оголосив конкурс на здобуття щорічної премії КМУ ім. Максима Рильського

Держкомтелерадіо України оголосив прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського, яка присуджується письменникам і поетам за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів, а також за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу. Про це повідомили у прес-службі Державного комітету телебачення і радіомовлення.

На здобуття Премії висуваються нові оригінальні твори, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

Заявку на участь в конкурсі необхідно подати до Держкомтелерадіо України до 1 листопада 2014 року разом із супровідним листом, до якого додаються:

– клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі;

– три примірники твору у друкованому вигляді;

– розширена анотація на твір у паперовій та електронній формі;

– копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);

– копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.

Пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії вносять творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації тощо.

Заявку з поміткою «На здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Максима» просимо надсилати до Держкомтелерадіо України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Контактний телефон : 278-87-56, e-mail: [email protected] , [email protected]

Перейти до вмісту