Ви тут:

Державна податкова інспекція у м. Полтаві інформує

Державна податкова інспекція у м. Полтаві інформує:

Увага! Семінар!

       Державна податкова інспекція у м. Полтаві повідомляє, що 19 серпня 2014 року у м.Чернігові відбудеться безкоштовний кущовий семінар для платників податків та представників громадськості за участі фахівців Державної фіскальної служби України . Тема семінару: « Основні аспекти концепції створення Служби фінансових розслідувань, інші законодавчі зміни та їх практичне застосування».

Бажаючим прийняти участь у семінарі звертатись за тел. 635973. Виїзд учасників семінару забезпечується.

Інформаційно – комунікаційний відділ

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Про створення служби фінансових розслідувань

       Кабінет Міністрів України схвалив законопроект про створення Служби фінансових розслідувань, якій буде передано функції з попередження і боротьби з економічними порушеннями.

Законопроект, зокрема, передбачає, що буде створено спеціальний державний орган центральної виконавчої влади, який усуне дублювання функцій між МВС, СБУ та Державною фіскальною службою (підрозділами податкової міліції і по боротьбі з відмиванням злочинних доходів), об’єднавши в одному відомстві функції з розслідування злочинів в економічній сфері.

Діяльність служби координуватиме Кабінет міністрів. Контроль буде здійснювати також Кабінет міністрів та інші державні органи в порядку, визначеному законодавством. Громадський контроль здійснюватиме Громадська рада.

Пріоритетним завданням Служби стане, перш за все, компенсація завданих економічних збитків фізичним і юридичним особам та державі. Відомство вживатиме заходи з ліквідації схем відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом.

Інформаційно – комунікаційний відділ

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Щодо сплати військового збору

      Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» № 1621-VII від 31.07.2014 р. внесено зміни до Податкового кодексу України, доповнивши його пунктом, яким тимчасово, до 1 січня 2015 року, запроваджено військовий збір.

     Платниками військового збору є:

–          громадяни України, які отримують доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;

–          іноземні громадяни, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні;

–          податкові агенти щодо податку на доходи.  

     Так, починаючи з 3 серпня 2014 року (дата набрання чинності Закону) з доходів фізичних осіб утримується військовий збір за єдиною ставкою – 1,5% від об’єкта оподаткування. Утримання необхідно проводити з усієї нарахованої суми оподатковуваного доходу, тобто без попереднього вирахування єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб. Наприклад, якщо фізичній особі у серпні нараховано заробітну плату у сумі 2000 гривень, то військовий збір з такого доходу становитиме 30 гривень (2000 грн х 1,5%). Визначену суму військового збору слід перераховувати до бюджету одночасно з перерахуванням  грошових коштів на виплату доходу.

     Об’єктом оподаткування військовим збором є такі види доходів:

–          заробітна плата;

–          інші заохочувальні та компенсаційні виплати або інші виплати і винагороди, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами;

–          виплати  за цивільно – правовими договорами ;

–          виграш у державну та недержавну грошову лотерею;

–          виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.

При цьому за нарахування, утримання та сплату (перерахування) до бюджету військового збору з доходів у вигляді заробітної плати відповідальним є роботодавець, який виплачує доходи.

Особою, відповідальною за нарахування, утримання та сплату до бюджету військового збору з інших доходів, є :

–          податковий агент – для оподатковуваних доходів з джерелом  їх походження в Україні;

–          платник податку – для іноземних доходів.

Крім цього, звертаємо увагу, що 06.08.2014 року відкрито новий бюджетний рахунок, по якому буде здійснюватись облік надходжень сум військового збору до Державного бюджету.

З метою своєчасної та повної сплати відповідних сум збору до бюджету повідомляємо реквізити цього бюджетного рахунку:

 

  • 11011000 «Військовий збір».

 

Рахунок:               №   31117063700002

 

Одержувач:          УК у м.Полтаві/м.Полтава/11011000

Код ЄДРПОУ:     38019510

Банк:                     ГУ ДКСУ у Полтавській області

МФО:                    831019

 

Інформаційно – комунікаційний відділ

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

Державний і місцевий бюджети наповнюються стабільно

У січні – липні 2014 року   до державного бюджету від платників м. Полтави надійшло 800 мільйонів гривень податкових платежів., в т.ч. до загального фонду державного бюджету надходження склали майже 795 мільйонів гривень.

ловинуобласті до державного бюджету, кожну другу гривню податкових надходнювальної роботий території та стимулювання розвитку

До місцевого бюджету ДПІ у м. Полтаві за 7 місяців поточного року мобілізовано 501,4 мільйони гривень.

До бюджету міста Полтави за січень – липень платники податків сплатили 394,4 мільйони гривень, що на 3,2% або на 12,1 мільйон гривень більше за відповідний період минулого року.

Як свідчить динаміка надходжень до міського бюджету, на 8,9 мільйонів гривень зросла сплата податку на доходи фізичних осіб у порівнянні з відповідним періодом 2013 року та склала майже 297 мільйонів гривень, на 5 мільйонів гривень – до 41,2 мільйонів збільшились надходження єдиного податку.

Платниками земельного податку та орендної плати за землю, що перебувають на обліку в Державній податковій інспекції у м. Полтаві, протягом січня-липня поточного року сплачено до бюджету міста 48,4 мільйони гривень.

Інформаційно – комунікаційний відділ

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

У 2014 році платники податків м. Полтави сплатили  майже 1,3 млрд. грн. ЄСВ

         У Полтаві надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування продовжують стабільно збільшуватись.

За 7 місяців 2014 року платниками міста Полтави сплачено 1 мільярд 271  мільйон гривень єдиного внеску на рахунки Держказначейства, що на 71 мільйон гривень, або майже на 6% більше ніж за січень – липень  2013 року.

Переважна частина цих коштів надійшла від роботодавців міста Полтави, які нарахували та сплатили єдиний внесок на суми заробітної плати, винагороди за договорами цивільно – правового характеру, допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Своєчасна сплата ЄСВ надає можливість вчасно та у повному обсязі виплачувати пенсії.

Інформаційно – комунікаційний відділ

Державної податкової

інспекції у м. Полтаві

 

Система Orphus Поделиться на fb