Ви тут:

Боротьба за кожну гривню – першочергове завдання працівників Пенсійного фонду

Регіональних керівників пенсійної галузі з усіх куточків України                 12 серпня об’єднала в селекторному режимі нарада під керівництвом              в.о. Голови правління Пенсійного фонду України В.Кравчука.

Полтавську область в ефірі представляли начальник Головного управління В.Руденко та керівники структурних підрозділів, причетні до питань, які обговорювалися.

Учасники спілкування зосередилися на головних напрямках діяльності Фонду – наповненні пенсійного бюджету (зокрема, взаємодії з органами доходів та зборів у питаннях збору єдиного внеску та погашенні заборгованості), а також забезпеченні своєчасних і в повному обсязі пенсійних та соціальних виплат. Для Полтавщини це завдання виявилося складним через різке скорочення фонду оплати праці (у липні – на 13%, у серпні – на 4%), що зумовлює прогнозне невиконання плану надходження коштів у цьому місяці в межах 30 млн. грн..

Одним із потенційних джерел додаткових надходжень до пенсійного бюджету є погашення існуючої заборгованості недобросовісних платників, стягнення якої здійснюється переважно примусовими методами органами Державної виконавчої служби. Однак кошти, отримані завдяки втручанню ДВС, виявилися зовсім незначними, – лише 15,2% сум, що підлягали стягненню, тоді як в цілому по Україні цей показник досяг 21%.

Важливим питанням обговорення стали зміни до бюджету Пенсійного фонду України на 2014 рік, які були внесені з урахуванням вимог Закону України від 31.07.2014 №1622 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік». Відповідно до цих змін перед пен-сійниками поставлене завдання значно скоротити витрати на утримання апарату органів Фонду області.

У числі пріоритетів йшлося на нараді про пенсійне забезпечення вимушених переселенців із Донецької та Луганської областей, кількість яких в області дедалі зростає.

Крім того, зважаючи на ситуацію, що склалася в країні, працівники Пенсійного фонду спільно шукали шляхи економного та раціонального споживання енергоресурсів та можливості використання альтернативних джерел постачання тепла замість природного газу.

Наприкінці розмови було наголошено на персональній відповідальності кожного працівника Фонду за доручену ділянку роботи. Особливо актуально це за нинішніх умов обмеження фінансових можливостей, коли фактично йде боротьба за кожну гривню.

Прес-служба Головного управління

Пенсійного фонду України в Полтавській області

 

Система Orphus Поделиться на fb