Ви тут:

Архієпископ Федір: Якщо наші хлопці не будуть воювати там, то війна буде тут

Федір

Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір вважає, що в нинішні часи кожен житель України не повинен бути байдужим до подій, які відбуваються на сході України та  робити кроки, спрямовані на допомогу і підтримку військових. 

“Основне наше завдання – врятувати життя нашим хлопцям, а їхнє завдання захистити нашу державу, територіальну цілісність і наш спокій. Тому ми тут маємо зробити все можливе. І ще наше завдання, як  церкви, закликати  всіх полтавців, аби вони не були байдужими в цей час. Тому що сьогодні війна там на Сході, але якщо наші хлопці не будуть воювати там, то війна буде тут – в Полтаві, за Полтавою, в Києві, на Західній Україні. Тому  ця війна стосується кожного із нас. Ми не повинні бути байдужими – це наше благословення заклик і молитва”, – зазначив Федір.

Нагадаємо, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір створив Батальйон небайдужих, який займається збором благодійної допомоги для військових на сході.

Допомогу армії можна надати переказавши кошти на картку «ПриватБанку»: 5168 7420 6385 5377 (Бубнюк Валентин — Архиєпископ Полтавський та Кременчуцький Федір).

Для тих, хто хоче зробити переказ з-за кордону (долар):
BUBNJUK VALENTIN
BIC/SWIFT: PBANUA2X
IBAN: UA293052990004731185602267434.

Речі можна приносити до Свято-Успенського кафедрального собору, там також є скринька, куди можна покласти кошти на армію. Телефон для інформації: (095) 769-08-50.

Перейти до вмісту