Ви тут:

6 простих способів позбутися неприємного запаху ніг

Неприємний запах від ніг – не завжди результат поганої гігієни.

Японські дослідники стверджують, що неприємний запах від ніг з’являється через бактерії, які живуть на поверхні шкіри людини. Ці бактерії харчуються частинками поту і виробляють сильно пахучі речовини, – пише Здоров’я . Це цілком природний процес, але його інтенсивність можна зменшити виконуючи 6 простих рекомендацій.

Для ніг:

1. Робіть ванночки із сіллю. Сіль підсушує шкіру, зменшуючи кількість вологи, яка необхідна бактеріям, щоб вижити і розмножитися. Протягом двох тижнів робіть ванночки для ніг в міцному теплому розчині кип’яченої води з морською сіллю.

2. Для посилення ефекту додайте оцет. Це речовина ще більше сушить шкіру.Розбавте оцет водою в співвідношенні 1: 3 і робіть ванночки в такому ж режимі, як з сіллю.

3. Допоможе звичайний чорний чай. Кислоти, що містяться в чайній заварці, сприяють звуженню пір, що в свою чергу, зменшує пітливість і послаблює запах. Робіть ванночки для ніг з чайною заваркою, чергуючи їх з солоними і оцтовими ванночками.

Для черевиків:

1. Вибирайте правильні шкарпетки. Такі матеріали, як нейлон, сприяють скупченню вологи на поверхні ніг. А коттон, бавовна та інші натуральні тканини навпаки – дозволяють шкірі «дихати». .

2. Купуйте спеціальний спрей. В аптеках продаються дезінфікуючі спреї для взуття.Вони, як правило, містять спирт та інші речовини, які вбивають бактерії.

3. Використовуйте пудру. Існує спеціальна пудра або порошок, який вбирає зайву вологу. Зазвичай нею користуються взимку, щоб висушити промоклі черевики, але в цілях позбавлення від запаху вона стане в нагоді і влітку. Замість пудри можна також використовувати кукурудзяний крохмаль.

Перейти до вмісту