Ви тут:

6 підприємств відстоюватимуть честь Полтавщини на Всеукраїнському конкурсі

   Завершився регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2014 році. Цьогоріч, у зв’язку з непростою суспільно-політичною ситуацією в державі, учасників було менше, ніж зазвичай. Проте, 11 підприємств нашої області все ж долучилися до найсерйознішого та найпрестижнішого в державі змагання з якості, яке проводиться під патронатом Президента України вже одинадцятий рік поспіль. Вони представили на суд компетентного журі 15 видів продукції та послуг.

     Як і у попередні роки, найбільше конкурсантів серед підприємств харчової галузі – 8 виробників змагалися у номінації «Продовольчі товари».

     З них на загальнодержавний рівень конкурсу вийшло 5 підприємств. В їх числі 2 виробники олії: фермерське господарство «Садки» (Кременчуцький р-н) з олією соняшниковою нерафінованою вимороженою та минулорічний переможець конкурсу ТОВ «Амарант» (м. Полтава), який представив олію соняшникову, нерафіновану, невиморожену пресовану першого гатунку.

     Виробників молокопродуктів серед переможців регіонального рівня конкурсу теж двоє: ТОВ «Глобинський маслосирзавод» з сиром твердим «Голландський брусковий» та минулорічний переможець конкурсу ПАТ «Пирятинський сирзавод», цього разу підприємство представило на конкурс сир твердий «Парменталь».

     За право потрапити до «сотні кращих в Україні» побореться і ТОВ «Світ ласощів-Кременчук», яке представило на конкурс печиво пісочно-відсадне «Домашнє».

     Крім того, у номінації «Товари виробничо-технічного призначення» честь Полтавщини на Всеукраїнському змаганні з якості представлятиме ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин» з асфальзмішувальною установкою ДС-185У.

      Крім вищезгаданих підприємств-переможців, у регіональному етапі конкурсу також взяли участь ТОВ «Маслозавод «Заріг», яке представило масло солодковершкове «Селянське» 72,5% жирності та йогурт «Абрикос-персик» 2,8% жирності.

       До конкурсу долучилися відразу двоє виробників напівфабрикатів: ТОВ «Ясні Зорі – Полтавщина» (Кобеляцький р-н), яке змагалося відразу з трьома видами продукції: субпродуктами м’ясними обробленими, напівфабрикатами м’ясними посіченими з харчовими композиціями та напівфабрикатами м’ясними натуральними. Ще один відомий виробник напівфабрикатів ТОВ «Пирятинський делікатес» представило вироби кулінарні тістові заморожені «Чевупелі з яловичиною та свининою» смажені та вироби кулінарні тістові заморожені «сирники з родзинками» смажені.

       В номінації «Товари виробничо-технічного призначення» за перемогу боролося науково-виробниче підприємство «Фероліт» з тілами молольними з відбіленого чавуну.

       А у номінації «Роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах», у конкурсі взяло участь ПП «Явір-2000» (м. Полтава), яке надає готельні послуги.

      Таким чином цьогоріч 6 підприємств області боротимуться за почесне право потрапити до «сотні кращих в Україні» на загальнодержавному рівні. А хто із них доведе, що гідний називатися кращим підприємством України, стане відомо восени. Але вже сам факт, що конкурсанти погодились на участь у такому серйозному змаганні й зробили все можливе, щоб привести своє виробництво й продукцію до максимально високого рівня, заслуговує на довіру до них з боку споживачів. Тож хочеться побажати усім їм успіху у цій нелегкій боротьбі.

    Нагородження переможців та фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2014 році планується провести у жовтні, напередодні Дня працівників стандартизації та метрології. А виставка продукції та нагородження переможців та учасників загальнодержавного етапу конкурсу орієнтовно відбудуться в листопаді, в рамках Європейського тижня якості. Урочистості планують провести у виставковій залі на Броварському проспекті, що у м. Київ.

 ДП “Полтавастандартметрологія”

Перейти до вмісту