Ви тут:

Зіньків звітував перед наглядовою радою

Днями БО “Фонд допомоги військовим Зіньківщини” звітував перед наглядовою радою.

 Про це повідомили в zinkiv.org.ua.

 На засіданні порушили проблеми з якими стикаються мобілізовані військовослужбовці у своїх частинах — це одяг та взуття, військова амуніція та харчування. На запитання, як поповнюється бюджет фонду, голова БО “Фонд допомоги військовим Зіньківщини” зазначив, що в перший місяць роботи фонду люди майже не знали про його існування, тому перерахування були значно менші за місяць ніж за перші дні другого місяця роботи фонду. Були також люди які сумнівалися у прозорості роботи фонду. Це можна пояснити поганою проінформованністю населення.

 Також відомі групи людей, які самостійно збирають, відправляють харчі та одяг у зону АТО. Для більш результативної роботи по допомозі нашим військовим, запрошуємо до співпраці у складі фонду. Кожний працівник, який збирає допомогу отримає відповідне посвідчення, яке дає право вести перемовини від імені БО “Фонд допомоги військовим Зіньківщини” із спонсорами та людьми, які хотять допомогти, заявив голова фонду Олексій Леонтій.

 Він подякував за допомогу ФОП Кравченко Ф.I, ФОП Храпач В.М, ФОП Бойко С.І, ФОП Павловський В.І, ФОП Яненко С, ФОП Данік В.С, ТОВ СП “Трипiлля”, АФ “Перемога”, Профспілкова організація АТ “Ощадбанк”, жителям села Покровське, Бобрівник, Удовиченки, Ставкове, працівникам Тарасівської сільскої ради, громадянам Бойко О.М, Севастьян С.В, Устименко А.В, Шутовський В.М та багатьом іншим небайдужим людям.

 

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту