Ви тут:

Яценюк доручив розслідувати діяльність партій і депутатів на предмет підтримки бойовиків

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України і Міністерства внутрішніх справ України остаточно провести розслідування діяльності усіх осіб, у тому числі народних депутатів, щодо підтримки терористів, сепаратистів і бандитів, які зазіхають на українську незалежність.

Він звернувся до Верховної Ради невідкладно розглянути подання про скасування недоторканності цих осіб. Про це прем’єр повідомив на засіданні уряду у середу, 9 липня, інформує прес-служба Кабміну.

Яценюк нагадав, що 8 липня Міністерство юстиції за дорученням Кабінету міністрів подало позов про заборону Комуністичної партії України: “Це заборона не політичної партії, а заборона тих, хто підривають українську незалежність, борються з українською державою і замахнулися на основи конституційного ладу в державі”.

“Кожного, хто буде чинити злочини проти української держави, а саме зазіхати на її територіальну цілісність, суверенітет, недоторканність кордонів, – будуть переслідувати за законом”, – підкреслив він.

Прем’єр звернувся до ГПУ, СБУ та МВС “остаточно провести розслідування діяльності усіх осіб, в тому числі і тих, які мають статус народного депутата України, подати відповідні матеріали до суду і парламенту з метою скасування депутатської недоторканності і притягнення до відповідальності всіх тих, хто підтримує терористів, сепаратистів та інших бандитів, які зазіхають на українську незалежність”.

Яценюк зазначив, що буде звертатися до парламенту невідкладно розглянути подання про скасування депутатської недоторканності таких осіб з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності. Ці люди не мають ніякого стосунку до високого статусу народного обранця”, – додав він.

Крім того, голова уряду доручив Міністерству юстиції України провести перевірку діяльності політичних партій та громадських об’єднань, в діяльності і висловлюваннях яких є ознаки кримінального злочину, а саме посягання на територіальну цілісність і незалежність української держави: “Всі вони без винятку мають нести відповідальність”. 

За матеріалами: ZN.UA

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту