Ви тут:
Споживач 

Як отримати новий вид соціальної допомоги (ВІДЕО)

Компенсація – це новий вид допомоги, який визначається, як різниця між розміром плати за послуги газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води після підвищення цін і тарифів та розміром відповідного платежу, який сім’я сплачувала до зміни цін і тарифів на відповідні послуги.

Хто має право на призначення компенсації та як її отримати розповіла сьогодні на  прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

За її словами право на призначення компенсації мають сім’ї, середньомісячний дохід яких за попередні шість місяців не перевищує прожиткового мінімуму сімї.

Довідково: розміри прожиткових мінімумів

для дітей віком до 6 років – 1032 грн.;

для дітей віком від 6 до 18 років – 1286 грн.;

для працездатних осіб – 1218 грн.;

для осіб, які втратили працездатність – 949 грн.

Щоб отримати компенсацію потрібно звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації та надати заяву, довідку про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб і довідки про доходи членів сім’ї, крім пенсій і соціальної допомоги.

Прийом документів для призначення компенсації розпочався з 1 липня 2014 року.

Компенсація розраховується з місяця звернення за її наданням до завершення опалювального періоду 2014-2015 року.

При департаменті працюють гарячі телефонні лінії стосовно надання компенсації, субсидій, допомоги 63-28-64, 68-12-71.

Нагадаємо тарифи на газ зросли на 50 % (з 1 травня) за умови використання до 2тис. 500 кубометрів, до 6000 – на 62%. Електроенергія подорожчала на 10% (з першого червня), на централізоване гаряче водопостачання на 90% (1 липня).

Детальніше дивіться в відео:

Зразок заяви для призначення компенсації на ЖКП
Перейти до вмісту