Ви тут:
Точка зору 

Ворона вимагає прискорити використання 5 млн грн на загін тероборони

Голова Полтавської облради Петро Ворона висловив своє незадоволення динамікою використання 5 млн грн, які виділено рішенням Полтавської облради 27 червня на потреби полтавського  батальйону тероборони. На сьогоднішній день із названої суми надійшов в область фактично тільки 1 млн грн.

«Ми доводимо до представників виконавчої гілки влади про неналежне виконання ними обов’язків і вимагаємо зорганізуватися, аби кошти якнайшвидше йшли на потреби батальйону», – зазначив  Ворона на розширеному спільному засіданні Президії і постійних комісій облради з питань бюджету та управління майном та з питань забезпечення законності та правопорядку.

Нагадаємо, кошти витратять на засоби захисту, предмети речового майна і спорядження для підтримання боєготовності та ефективного виконання завдань щодо захисту державного суверенітету і незалежності держави.

Через відсутність на названому засіданні голови Полтавської ОДА Віктора Бугайчука, у компетенції якого опіка справою, до розгляду теми повернуться у п’ятницю о 10.00 год. На той час депутати рекомендують  представникам ОДА надати чіткі пояснення щодо розподілу коштів, організації роботи навколо цього та детального плану заходів, охоплених сумою. 

 

Перейти до вмісту