Ви тут:

Важливо не лише підняти прапор, а й захистити людей – Порошенко

 

Президент України Петро Порошенко провів нараду с керівниками силових відомств країни.

Глава держави наголосив, що, за інформацією СБУ, активна фаза антитерористичної операції продовжується.

«За останні три дні проти Збройних сил України було застосовано нову російську систему залпового вогню», – зазначив він. Також підтверджуються дані про те, що участь в бойових діях проти українських сил ведуть кадрові російські офіцери, йдеться на офіційному сайті Глави держави.

У ході наради Глава держави зазначив, що планується проведення засідання Ради національної безпеки і оборони України.

Президент відмітив необхідність деяких змін у тактиці, які б дозволили звузити зону проведення антитерористичної операції, посилити захист кордонів та зробити все для того, щоб забезпечити захист мирного населення.

Глава держави поставив перед генеральним директором державного концерну «Укроборонпром» Романом Романовим завдання для підвищення ефективності бойових дій вже за тиждень покращити стан справ із забезпеченням зброєю військових у зоні АТО.

Глава держави звернув увагу начальника Генерального штабу та Міністра внутрішніх справ на те, що населені пункти, які звільняються від бойовиків, мають негайно отримувати цивільну владу, яка здатна піклуватись про населення, відновлювати інфраструктуру, налагоджувати мирне життя, забезпечувати соціальні виплати.

 «Головне, чого зараз потребують люди, – це безпека», – підкреслив Глава держави, додавши, що місцеве населення у звільнених містах допомагає українським військовим.

Президент наголосив на відповідальності військових за відновлення мирного життя у звільнених городах. «Якщо взяли владу, важливо не лише підняти прапор, але й захистити прапор, державу, людей», – заявив Петро Порошенко.

Перейти до вмісту