Ви тут:

Укрпошта розпочала виплату пенсій у зоні АТО

У місті Краматорську відновлено виплату пенсій. Загалом у Краматорську відкрилася переважна більшість відділень, які вже надають широкий спектр послуг оператора національного поштового зв’язку.

 

У Слов’янську запрацювали 9 міських відділень поштового зв’язку, де можна отримати базові послуги: відправка кореспонденції, оплата комунальних платежів, прийом платежів та переказів. На решті відділень все ще триває процес розмінування. Пошкоджені вікна у 10 відділеннях зв’язку. Повноцінну роботу Укрпошти у місті Слов’янську можливо налагодити після повного розмінування приміщень та відновлення електропостачання й засобів зв’язку. Виплату пенсій у Слов’янську планується розпочати до кінця тижня, щойно Укрпошта отримає пенсійні відомості та готівкові кошти.

 

Генеральний директор національного поштового оператора Михайло Паньків запевняє, що колектив Укрпошти докладає максимальних зусиль для задоволення потреб жителів Сходу у такий скрутний час. «Одним з першочергових завдань Укрпошти є забезпечення соціальної функції – виплати пенсій та грошової допомоги населенню. Не дивлячись на складну ситуацію, Укрпошта продовжує приймати та доставляти поштові відправлення, тоді як приватні оператори вже давно відмовилися працювати у зоні ризику», – зазначає він.

 

Зокрема, вже поновилися магістральні маршрути перевезення пошти в Донецькій та Луганській областях. Щоденно в оперативному режимі відслідковується ситуація на транспортних шляхах Східної України та приймаються рішення щодо корегування маршрутів з урахуванням найбільш безпечних шляхів прямування.

 

Про УДППЗ «Укрпошта»

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та єнаціональним оператором поштового зв’язку України. На сьогодні Укрпошта надає понад 50 видів послуг у 13 тисячах відділень по всій Україні. Штат компанії налічує 91 тис. працівників, з них більше 38 тисяч – листоноші, близько 30 тисяч – оператори поштового зв’язку.

Служба інформаційної підтримки: 0 800 500 440.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту