Ви тут:

Україна передала ЄС докази підтримки Росією бойовиків

Євросоюз та Європарламент отримав від представника України при ЄС Костянтина Єлісєєва задокументовані факти підтримки Москвою бойовиків, що діють на Сході України.

Український дипломат закликав ЄС ухвалити жорсткіші санкції проти Росії на саміті 16 липня. Повідомляє 5 канал

За його словами, документи, що підтверджують, що Москва спонсорує проросійськи сепаратистів та постачає їм зброю, передані партнерам з держав-членів та інституцій ЄС і депутатам Європейського парламенту.

“Ми привертаємо увагу європейських партнерів до того, що з моменту схвалення попередніх висновків Європейської Ради від 27 червня, які містили низку конкретних вимог до Росії, а також на тлі успіхів АТО, факти втручання Москви набули більш зухвалого характеру. Перекидання через кордон сучасної техніки, яка перебуває на озброєнні армії РФ, не може вважатися конструктивним внеском у деескалацію ситуації в Україні”, – підкреслив Єлісєєв.

Як повідомлялося, джерела в європейських дипломатичних колах стверджують, що щонайменше девять країн ЄС збираються блокувати почилення санкцій проти РФ. Однак, як пише Bloomberg, Вашингтон тисне на Євросоюз, вимагаючи ввести жорсткіші санкції проти Росії, яка продовжує підтримувати бойовиків, що тероризують Схід України.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту