Ви тут:

Україна докладає максимум зусиль для звільнення Савченко та Сенцова – заступник Глави АПУ

Україна докладає максимум зусиль для звільнення своїх громадян військового льотчика Надії Савченко та режисера Олега Сенцова. Про це заявив заступник Глави Адміністрації Президента Валерій Чалий, йдеться на офіційному сайті Глави держави.

«Україна зараз робить всі зусилля. На доручення Президента України Петра Порошенка МЗС зараз надсилає ноти міжнародним партнерам, і адвокат уже є», – зазначив він в ефірі одного із українських телеканалів.

Заступник Глави АПУ назвав безпрецедентним той факт, що українці опинилися у російській в’язниці. «Те, що це викрадені по суті люди, українці, і переміщені у в’язницю в Росії – це безпрецедентний випадок», – сказав він зазначивши, що російська сторона вже кілька днів не допускає до незаконно ув’язненої Надії Савченко українського консула.

Разом з тим Валерій Чалий висловив сподівання, що вже найближчим часом і українські дипломати, і адвокат таки отримають можливість поспілкуватися українською льотчицею, а ситуація з полоненими буде вирішена найближчим часом. «Надана оцінка та, що сьогодні надається, і підтримка резонансна у світі, думаю, допоможе вирішити це питання», – резюмував заступник Глави Адміністрації Президента.

Перейти до вмісту