Ви тут:

У Полтаві відбудеться Зустріч

14 липня о 20:00 у «Львівській майстерні шоколаду» розпочнеться спільний авторський вечір Анни Єгорової та Дениса Стерна.

Автори запевняють, що це буде незвичайний перфоманс: ефект присутності не вимагатиме жодного втручання з боку глядачів чи поетів. Сюжет у нього дуже простий: двоє старих друзів — Анна та Денис — зустрінуться після довгої розлуки, сядуть випити горня кави і порозмовляти про життя.

Анна та Денис — представники полтавської молодої поезії, та за свій молодий вік досягли досить багато на цьому поприщі. Зокрема, Анна — учасниця кількох великих літературних фестивалів і переможниця поетичних конкурсів. Крім того, ця дівчина — одна з засновників НМО «Magnum Opus», найбільших на Полтавщині незалежних літературних об’єднань.

Юнака на ім’я Денис Стерн знає пів-України, а його вірші цитують найбільші поетичні російськомовні групи однієї з соцмереж. Донедавна хлопець щомісяця організовував творчі салони — особливу форму затишних читань, — куди часто приїздили поети з різних міст України.

Поза тим, що автори пишуть різними мовами і на різні теми, їхні вірші у дечому схожі. Перш за все — рівнем майстерності, та крім того — реалізмом, щирістю та злободенністю. Приходьте на їхній поетичний вечір і переконаєтеся самі у тому, наскільки близькою вам буде їхня творчість.

ЩО: Поетичний перфоманс Анни Єгорової та Дениса Стерна.

КОЛИ: 14 липня о 20:00.

ДЕ: «Львівська майстерня шоколаду», вул. Фрунзе, 27/24.

ВХІД: безкоштовно.

Замовляйте столики за тел. 099 544 47 57.

Катя Кролевська

Перейти до вмісту