Ви тут:

У Полтаві проходить семінар про «Енергоефективність у громадах»

У рамках реалізації Проекту українсько-німецького технічного співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» сьогодні у Полтавській ОДА проходе семінар для представників міст-учасників консорціуму з питань підготовки та реалізації Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку (загальна концепція, розробка цілей/бачення/місії, інвентаризація викидів СО2 для ПДСЕР), а також впровадження системи енергетичного менеджменту та моніторингу у містах-партнерах (Полтава, Лубни, Комсомольськ, Миргород).

Мета цього Проекту – підтримка здатності місцевого самоврядування виконувати роль провідної сили в Україні щодо впровадження заходів з енергоефективності. Проект підтримуватиме відповідні заходи міст-партнерів різними засобами, в тому числі сприянням у доступі до фондів та кредитних ліній для фінансування таких заходів.

«Проект розрахований на 3 роки, розпочався він у жовтні 2013. Головна мета – зробити наших партнерів консорціуму більш сильними та енергоефективними. 24-25 червня в Миргороді відбулося офіційне відкриття проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» за участі всіх консорціумів-учасників та семінар, на якому ми розглянули сучасний стан, цілі та пріоритети місцевого енергетичного менеджменту в консорціумах-партнерах та розробили етапи впровадження та використання сталих систем енергетичного менеджменту в муніципалітетах. Це дуже важливо», – сказала заступник директора Проекту Іма Хренова-Шимкіна.

Участь у семінарі взяли консультанти – Бруно Вільгельм, Дмитро Марусич, представники міськвиконкомів області.

«Для реалізації цього Проекту в Україні відібрано 5 консорціумів. Консорціум, який очолює Полтавська ОДА включає у себе 4 міста – Лубни, Комсомольськ, Миргород і Полтава. Зараз іде стадія навчання, підготовки планів, бо будь-які проекти в енергетичній сфері без загального плану, уявлення функціонування, реалізовувати дуже важко», – зазначив заступник директора Департаменту – начальник управління інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитро Орлов.

Система Orphus Поделиться на fb