Ви тут:

У Полтаві матері та дружини військових вимагають у влади забезпечити солдатів амуніцією

У Полтаві  матері та дружини військовослужбовців, які задіяні в АТО, пікетують ОДА з вимогою забезпечити солдатів бронежилетами та прозвітувати перед громадою, куди витрачають кошти, які виділяють для армії. Учасники пікету стверджують, що військові, які несуть службу в Донецькій та Луганській областях не забезпечені бронежилетами та амуніцією.

За словами учасників акції, хлопці йдуть в бій зовсім не захищені, а бронежилети, які нещодавно придбала влада роздали воякам з батальйонів територіальної оборони та батальйону «Полтава», які не задіяні в гарячих точках.

Активісти Громадської спілки Ліга громадських організацій «Полтавська громада» зазначили, що вони вчора відвезли на Схід три бронежилети, які купили за кошти, зібрані полтавцями однак цього замало.

За словами сестри військовослужбовця, форму і берци довелося купувати за свій рахунок, а зараз брат просить допомоги з амуніцією.

До пікетувальників вийшов голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук

Посадовець зазначив, що він має змогу опікуватися полтавським батальйоном територіальної оборони та батальйоном «Полтава»

«Ресурсів в ОДА не достатньо, щоб фінансувати всю Українську армію . Тому ми звертаємося до наших підприємців, щоб вони допомогли коштами нашим воякам. За ці кошти ми закупили бронежилети, каски та берці. Все це передали батальйону територіальної оборони та батальйону «Полтава» та «Кременчук». 10 бронежилетів дали рятувальникам. Ми не можемо вести облік всіх, хто їде на Схід і вступає до воєнізованих угрупувань», – сказав Бугайчук.

Бугайчук зазначив, що люди з Полтавщини, які несуть службу в інших формуваннях знаходяться під опікую командирів цих батальйонів.

Він наголосив, що якщо хтось потребує якоїсь конкретної допомоги – буде сприяти в цьому.

 

Система Orphus Поделиться на fb