Ви тут:

У Кременчуцькій виховній колонії пройшов фестиваль «Червона калина» (ФОТО)

Днями в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області  відбувся ХХІІІ Фестиваль художньої самодіяльної творчості неповнолітніх засуджених «Червона калина» під девізом «Тримаючи в руках «Кобзар». Захід присвячений – 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Про це повідомили в  прес-службі управління Державної пенітенціарної служби   України в Полтавській області.

Шевченко і Полтавщина  – все це вилилось на сцені  в піснях, віршах, танцювальних номерах, тематичних сценках.  Розпочали свято з Державного Гімну. Продемонстрували музично-художнью композицію «Мамо, не плач. Я повернусь весною», присвячену Небесній сотні.

Вихованці згадали невмирущі Шевченкові рядки: «І на оновленій землі врага не буде супостата. А буде син, і буде мати. І будуть люде на землі», які стали своєрідним символом віри для  багатьох поколінь  – справжніх, щирих українців.

Учасники отримали в подарунок різноманітну побутову техніку, солодощі, печиво, цукерки. Але найбільшим подарунком для деяких вихованців стали вручення на сцені довідок про умовно-дострокове звільнення та паспортів громадянина України.

 У рамках фестивалю в музеї установи  урочисто відкрили Кімнату-музей  «Українська світлиця». У національному колориті відтворили інтер’єр сільської Полтавської хати. Все у ній мало своє місце і своє призначення. Іконостас, перед яким молились, свічка, молитвослов, Біблія та «Кобзар» Шевченка.  

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту