Ви тут:

У Комсомольську відбувся чемпіонат України з тріатлону

3

У Комсомольську відбувся чемпіонат України з тріатлону серед юнаків та дівчат 1997-1998, 1999-2000 років народження, Кубок України серед паратріатлетів та Всеукраїнські змагання «Дитяча тріатлонна ліга». Цього разу 122 спортсмени із 10 областей України приїхали позмагатися за призові місця.

Начальник відділу фізичної культури та спорту Комсомольської міської ради Віктор Подрезан побажав спортсменам впевненості у своїх силах, витривалості на дистанції, достойно виступити на змаганнях.

 Головний суддя змагань майстер спорту СРСР Сергій Долинський привітав спортсменів, ознайомив із програмою змагань, коментував хід подій, розкрив для глядачів професійні тонкощі цього виду спорту.

 У кожній віковій групі після підбиття підсумків були визначені переможці та призери змагань, яким вручили кубки та дипломи.

В особистих змаганнях серед дівчат 1997-1998р.н. І місце виборола Діана Машевська (Житомирська область), серед дівчат 1999-2000р.н. І місце завоювала Діана Сайківська (Житомирська область); серед хлопців – Сергій Гераймович (Львівська область) і Геннадій Андзін (Харківська область).

У змаганнях «Дитячої тріатлонної ліги» серед дівчат 2001-2002р.н. І місце посіла Олександра Замовна (Одеська область), серед дівчат 2003р.н. і молодших – Арина Бабіч (Одеська область), серед хлопців – Данило Антіпчук (Житомирська область) і Гліб Хоменко (Одеська область). ІІІ місце виборов комсомольчанин Кирило Джерин. У загальнокомандному заліку перемогла команда дівчат і хлопців Одеської області.

У змаганнях Кубку України серед паратріатлетів переможцями стали:

нозологія РТ1 Андрій Кривчун (м.Комсомольськ), Назар Загороднєв (наймолодший учасник змагань, м.Комсомольськ); нозологія РТ2 – Антон Ахапкін (м.Черкаси); нозологія РТ3 – Андрій Стрилюк (м.Луцьк, Волинської області); нозологія РТ4 – Володимир Степаненко (м.Житомир).

У естафеті-мікст серед команд юнаків і дівчат 1999-2000р.н. золото виборола команда Житомирської області, серед команд юнаків і дівчат 1997-1998р.н. золото у команди Харківської області, срібло – у Житомирської області, бронза – у Полтавської області, у складі якої виступали комсомольчани Михайло Данилов та Іван Малихін. 

Заступник міського голови Комсомольська Надія Угнічева привітала юних спортсменів у місті гірників, побажала успіхів на спортивній трасі, нових рекордів: «Комсомольськ вдесяте зустрічає учасників чемпіонату України з тріатлону серед юнаків та дівчат. У нас створені найкращі умови для розвитку фізичної культури та спорту. Щороку місто організовує та приймає учасників більше 20 обласних та 5 Всеукраїнських змагань. Саме на цій спортивній  трасі свого часу виступали спортсмени, які потім захищали честь держави на багатьох міжнародних змаганнях, у тому числі й на Олімпійських іграх».

1

 

2

 

3

 

 

Перейти до вмісту