Ви тут:

У Комсомольску відбулась прес-конференція Віктора Бугайчука

IMG_9175

У виконкомі Комсомольської міської ради 09 липня для представників засобів масової інформації була проведена прес-конференція голови Полтавської обласної державної адміністрації Віктора Михайловича Бугайчука.

Спілкуючись із журналістами, Віктор Михайлович говорив про актуальні питання конституційної реформи та територіальної організації влади, про поетапне втілення постулатів реформ. Наголосив на тому, що територіальна організація влади буде побудована за новими принципами. «Завдання сьогоднішньої зустрічі – семінару для керівників державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування міст Кременчука й Комсомольська, Кременчуцького, Глобинського й Козельщинського районів – ознайомити слухачів із основними положеннями реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, конституційної реформи, адже сьогодні в Україні іде широке обговорення реформ, які передбачають докорінну зміну системи влади відповідно до Європейської хартії про місцеве самоврядування», – зауважив голова Полтавської ОДА.

У ході прес-конференції порушені питання щодо реформування адміністративно-територіального устрою країни, ролі ведучих підприємств у розвитку місцевих територій, вкладу Полтавщини у соціально-економічний розвиток України та державний бюджет.

Перейти до вмісту