Ви тут:

У Гадяцькому лісгоспі подбали про своїх мобілізованих працівників

До участі у військових діях у східних регіонах України залучили й працівників лісових госпоадсртв Полтавської області. Так, з ДП «Гадяцький лісгосп» мобілізували водія Юрія Левена і верстатника Лютенського лісництва Олександра Жогла. Чоловіки вже другий місяць знаходяться у зоні АТО. 

Як повідомили в прес-службі  Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, з першого  дня відправлення на військову службу лісгосп підтримав своїх колег, забезпечивши комуфляжною формою, речовими та спальними мішками, біноклями та присторями нічного бачення, предметами особистої гігієни. Відправляючи допомогу, передали й продукти харчування для військових.

Директор лісгоспу Олександр Пішняк розповів, що з працівниками щоденно спілкується телефоном, і як тільки дізналися про нестачу предметів особистого захисту, придбали два бронежилети 5 класу захисту. 

“Адже життя колег, які захищають нашу державу – найголовніше у нинішній ситуації. Підтримують і родину військовослужбовців: виплатили матеріальну допомогу. Хлопці відчувають нашу підтримку, – зазначив Олександр Пішняк. –  Дуже дякують, що про них не забувають.  У  телефоній розмові розповідали, що допомога від усіх небайдужих з Полтавщини, одна з найпосильніших з усіх регіонів. І це додає їм оптимізму».

 

Перейти до вмісту