Ви тут:

«Тодіні» відремонтує прилеглі дороги на ділянці Лубни -Полтава

Італійська фірма «Тодіні», яка здійснює капітальний ремонт автодороги на ділянці Лубни – Полтава, після завершення робіт, погодилася відремонтувати зруйновані нею ділянки прилеглих доріг.

Про це йшлося під час зустрічі  в заступника голови Полтавської ОДА Романа Товстого з представниками фірми «Тодіні».

Як повідомив  директор державного підприємства «Українські дорожні інвестиції «Укрдорінвест» Роман Гнатенко, підрядник,  який користувався прилеглими дорогами підвозив щебінь та матеріали, для виконання робіт на автодорозі «Київ –  Харків – Довжанський взяв на себе зобов’язання відремонтувати зруйновані ділянки.

«Фірма проведе  ямковий ремонт, відновить знаки та інше. Після завершення основних будівельних робіт підрядник повинен буде повністю відновити зруйновані дороги. Це найбільш завантажені ділянки,  що прилягають до об’єкту: Решетилівка –Жовтневе,  Решетилівка- Фрунзівка та ділянка в Хоролі», – сказав Гнатенко.

За словами регіонального менеджера фірми «Тодіні», яка виконує капітальний ремонт дороги від Лубен до Полтави у фірмі зараз працює близько 1 тис. людей. 100 чоловік представники країн СНГ та інших країн, всі інші українці. До кінця цього року фірма планує завершити основні роботи.

Також представник фірми відкинув звинувачення громадськості у відсутності еконономічного ефекту їх діяльності для регіону. “Тодінні” офіційно сплатила майже 7 млн. грн податків в м. Полтава та Полтавській області. Крім того, станом на 30.06 на роботі за контрактом перебуває 533 громадянина України, з них за направленнями центрів зайнятості Полтави та Полтавської області  – 314 чол. 

Як ми вже повідомляли,   італійська фірма «Тодіні» на початку жовтня минулого року виграла тендер на капремонт автодороги на ділянці Лубни – Полтава, враховуючи обходи деяких населених пунктів, в тому числі м. Полтави. Це автодорога «Київ –  Харків – Довжанський» з 210-го кілометра по 333-ій.

Система Orphus