Ви тут:

США активізують зусилля на підтримку України

Президент України Петро Порошенко провів консультації з Віце-президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом, в ході яких співрозмовники обговорили подальші спільні кроки з деескалації ситуації на Донбасі. Про це йдеться на офіційному сайті Глави держави.

Віце-президент США висловив співчуття народові України через численні втрати серед українських військових внаслідок обстрілів з систем залпового вогню «Град» російського походження.

Джозеф Байден запевнив українського Президента, що Сполучені Штати готові активізувати міжнародні зусилля для пошуку шляхів мирного врегулювання. Зокрема, в ході бесіди йшлося про тісну координацію дій між Україною та США, а також європейськими партнерами. Президент України відзначив, що трансатлантична солідарність у подальших зусиллях є ключовою.

Петро Порошенко висловив вдячність Сполученим Штатам за підтримку, а також за готовність до подальших зусиль, зокрема, на міжнародній арені, з метою гарантування територіальної цілісності і недоторканності кордонів України задля встановлення миру і стабільності.

Сьогодні також Президент України провів переговори з Прем’єр-міністром Італії Маттео Ренці та Президентом Румунії Траяном Бесеску. На понеділок заплановано переговори з Прем’єр-міністром Польщі Дональдом Туском.

Перейти до вмісту