Ви тут:

Справа полковника Павлова зібрала під СБУ в Полтаві дві групи різнодумців (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні від самого ранку під будівлею СБУ у Полтаві зібрались дві групи людей.

З одного боку –  представники від громадськості, які обурені  тим, що три дні по справі  військового комісара Полтавського обласного військкомату полковника Бориса Павлова, якому закидають українофобство, затишшя і жодних офіційних повідомлень. 

«Ми обурені таким підходом, бо вже пройшло три дні, а громадськість жодним чином не поінформували про стан розслідування. Ми вимагаємо від СБУ вже до понеділка оголосити якийсь результат», – зазначив активіст Михайло Дугін.

Водночас, представник від іншої групи, яка вийшла на підтримку СБУ, активіст полтавського майдану Віталій Клименко висловив іншу точку зору:

«Ми  – прихильники СБУ і противники протестів, які тут влаштовано. Ми вважаємо, що на сьогоднішній день  такі дії не на часі, бо нині СБУ працює в рамках закону по справі Павлова,  і має право на те, щоб взагалі нам не звітувати, враховуючи, що це спецслужба. А люди сюди прийшли, бо бажають просто попіаритися.  Служба СБУ України не повинна нині паралізуватись, а повинна працювати, займатись своїми безпосередніми функціями, тобто боротьбою із сепаратизмом, який процвітає в Полтаві. А зараз частина працівників СБУ, через цей пікет, стоїть тут і не  виконує свої обов’язки».

Згодом  до людей вийшов доповісти заступник начальника управління СБУ в Полтавській області полковник Василь Одарченко:

“Повідомлення стосовно Павлова внесено в єдиний державний реєстр. Це провадження знаходиться у слідчому відділі СБУ Полтавської області. Ним займається окремий слідчий. На сьогодні  складений протокол з місця події та протокол вилучення особистого смартфона Павлова, ноутбука, який був у кабінеті, та комп’ютера, що був у нього вдома. Все це при понятих, в рамках чинного законодавства направлено на дослідження. Тобто слідчийй не може прийняти будь-яке рішення до того, поки не буде висновку фахівця.  Адже Павлов видалив сторінку в соцмережі. Це дуже ускладнює з’ясувати причину, адже  сайт “Однокласники” російський, і у нас доступу туди немає”.

За словами полковника Одарченка, на справу Павлова за законодавством відводиться 2 місяці.

 

Перейти до вмісту