Ви тут:

Шахраї запустили фальшивий сайт «Укрпошти»

В уанеті з’явився новий сайт «УкрПошта» на домені ukrposhta.at.ua. Він використовує один з логотипів держпідприємства «Укрпошта» і шматки його банера, але насправді є просто сторінкою по набору бажаючих склеювати конверти. Сайт погано заверстаний, створений у безкоштовному конструкторі uCoz, в текстах – багато помилок (і знаків оклику). У користувачів вимагають персональні дані та дані банківських карт. Пише AIN.UA

Шахраї прикриваються справжньою «Укрпоштою», стверджуючи, що це новий IT-проект підприємства – робота на дому зі склеювання конвертів. Те, що це – неофіційний сайт підприємства, видно неозброєним оком, але в «Укрпошті» вирішили перестрахуватися і повідомити про шахрайство.

 

В «Укрпошті» повідомляють, що назва компанії та елементи її корпоративного стилю використовуються неправомірно. Прикриваючись іміджем підприємства, невідомі пропонують громадянам сумнівні послуги, пропозиції неофіційного працевлаштування, збирають персональні дані, заявляють у компанії. Єдині офіційні сайти поштового оператора – ukrposhta.com і ukrposhta.ua. Всі інші можуть містити сумнівний або навіть небезпечний контент.

«Укрпошта» планує звернутися із заявою з приводу цього шахрайства в правоохоронні органи.

Перейти до вмісту