Ви тут:

Реформа покликана зміцнити і посилити місцеве самоврядування, – Петро Ворона

IMG_9188

Сьогодні,  у виконавчому комітеті Комсомольської міської ради відбувся семінар для керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування м.Кременчука, м.Комсомольська, Кременчуцького, Глобинського та Козельщинського районів з теми «Актуальні проблеми конституційної реформи та територіальної організації влади».

Участь у роботі семінару взяли голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук та голова Полтавської обласної ради, доктор наук з державного управління Петро Ворона.

Віктор Бугайчук у вступній промові зазначив, що децентралізація влади дасть можливість територіальним громадам бути більш самостійними та самодостатніми, ефективно вирішувати нагальні проблеми на місцях. «Головне завдання сьогоднішнього зібрання – широко обговорити, розібратися, усвідомити суть реформування. Реформа діятиме тільки тоді, коли люди усвідомлять її переваги, стануть активними учасниками, а не спостерігачами», – зазначив В.Бугайчук.

За ініціативою голови Полтавської облради Петра Ворони присутні в залі хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять військовослужбовців, які загинули під час АТО. Голова Полтавської облради у ході виступу наголосив, що реформа покликана зміцнити і посилити місцеве самоврядування. Місцеве самоврядування – це та основа, яка дасть можливість нашій країні змінитися.

Доповіді, у яких розкрито суть та завдання конституційної реформи та реформування територіальної організації влади, зробили – Петро Ворона, завідувач кафедри права Полтавського університету економіки та торгівлі, доктор юридичних наук, професор Галина Лаврик та начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області, кандидат наук з державного управління Олександр Черчатий.

Про правові аспекти забезпечення реформ доповіла начальник Головного управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко.

Від заступника начальника Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області, доктора наук з державного управління, професора Миколи Лахижі слухачі семінару дізналися про зарубіжний досвід реформування.

 У ході семінару перший заступник директора Департаменту – начальник управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації Юрій Варченко поділився досвідом удосконалення механізмів взаємодії суспільства та влади.

 За результатами семінару Олександр Черчатий запросив учасників надавати пропозиції, зауваження з питань реформування та територіальної організації влади на електронну адресу Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту