Ви тут:

Рада Європи впевнена: катастрофа малайзійського літака – теракт

Керівники Ради Європи назвали катастрофу рейсу MH17 авіакомпанії Malaysian Airlines у східній Україні терактом, висловили співчуття родинам загиблих та закликали до негайного, суворого та прозорого розслідування трагедії з метою з’ясувати усі її обставини.

Про це йдеться в офіційних заявах генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда та президента цієї організації Анн Брассер, які є в розпорядженні Укрінформу, про що повідомляє це агентство.

«Я був приголомшений, дізнавшись про трагічну катастрофу рейсу 17 авіакомпанії Malaysian Airlines у східній Україні. Я засуджую цей жахливий терористичний акт, який є останнім нагадуванням, що конфлікт на сході України повинен добігти кінця», – заявив генсек РЄ.

Турбйорн Ягланд від імені всієї Ради Європи висловив глибоке співчуття рідним і близьким загиблих у трагедії. «Я згоден з Генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном, що всі сторони повинні бути залучені без затримок до міжнародного розслідування, і я закликаю їх сприяти цьому», – наголосив керманич РЄ.

У свою чергу, президент Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Анн Брассер висловила «жах і великий сум» у зв’язку з катастрофою літака Malaysia Airlines на сході України. «Я подумки з тими, хто втратив своїх близьких. Від імені членів Асамблеї, я висловлюю глибокі співчуття близьким і рідним загиблих», – сказала вона.

На її думку, серед першочергових заходів має бути проведення суворого і прозорого міжнародного розслідування з метою встановлення якомога швидше всіх обставин трагедії і з’ясування відповідальних за неї.

Перейти до вмісту