Ви тут:

П’ятеро гадяцьких міліціонерів вирушили у зону АТО (ФОТО)

П’ятеро  міліціонерів Гадяцького РВ УМВС вирушили у зону АТО на Сході України. Про їхню безпечну службу потурбувалися небайдужі мешканці району. 5 бронежилетів закупили і вручили особисто кожному правоохоронцю керівники сільськогосподарських підприємств – Анатолій Попельнюх, Сергій Скрипка, Олександр Сухань та Володимир Нікітенко. Про це повідомили в УМВС України у Полтавській області.

«Дійсно сьогодні становище у нашій державі складне і напружене. Увесь наш район буде хвилюватися за цих хлопців і чекатиме на їхнє благополучне повернення», – сказав Олександр Сухань.

«Приємно, що керівники підприємств відгукнулися і надали допомогу. Крім цих п’яти бронежилетів, шостий запасний, купило АФ ім. Довженка ВП ім. Шевченка. ПрАТ «Райз-Максимко» закупило форму, мішки, фляги та ін. Час важкий – війни ніхто не хоче. Бажаю хлопцям не падати духом, бути сильними і не забувати, що вони представники славної гадяцької землі. У церкві ми замовимо молебень за їхнє здоров’я. Хай оберігають їх Бог і ангел-охоронець», – зазначив Олексій Матюшенко.

«Я, від себе особисто, і від імені особового складу райвідділу, вдячний тим людям, хто відгукнувся. Хлопці добровільно виявили бажання стати на захист своєї держави. Вони справжні герої Гадяччини», – подякував начальник Гадяцького РВ Сергій Соломаха.

Система Orphus Поделиться на fb
Перейти до вмісту