Ви тут:

Процес підготовки до ратифікації Угоди між Україною та ЄС йде за планом – Валерій Чалий

Процес підготовки до ратифікації Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та європейським Союзом йде за процедурою. Про це в ефірі телеканалу «Інтер» заявив заступник Глави Адміністрації Президента України Валерій Чалий, йдеться на офіційному сайті Глави держави.

«Ми зараз йдемо за процедурами. Після всіх віз 28-ми міністерств 28-ми країн ЄС вона потрапляє на візування і правову оцінку до Міністерства юстиції України. Після того заходить до Президента і вноситься в Парламент. Тобто, йде послідовний демократичний процес», – сказав він.

В.Чалий підкреслив, що ця Угода є важливою для нашої держави, тому поспіх у процесі її ратифікації недоречний. «Ми не хочемо, щоб було так, як було з сумнозвісними харківськими угодами, пам’ятаємо до чого це призвело», – зазначив він.

На зауваження про те, що Молдова вже ратифікувала свою Угоду з ЄС заступник Глави АПУ зазначив, що у кожній країні затверджено свій порядок зазначеного процесу. «Абсолютно інша процедура в Молдові: обсяги торгівлі інші, процедура ратифікації інша, ніж в Україні. Тому порівнювати я б не став», – сказав В.Чалий.

Він також підкреслив, що на процес ратифікації та зміст Угоди жодним чином не вплинуть консультації щодо неї у тристоронньому форматі Україна – ЄС – Росія. «Консультації не стосуються процесу ратифікації. Ні одна буква Угоди змінена не буде», – наголосив заступник Глави АПУ.

Система Orphus Поделиться на fb