Ви тут:
Економіка Офіційно 

Промислові підприємства Полтавщини сплатили до держбюджету майже 5 млрд.грн.

За підсумками роботи органів доходів і зборів області у І півріччі цього року до бюджетів усіх рівнів мобілізували понад 6,4 млрд. грн. платежів, в тому числі до державного бюджету – більш ніж 4,8 млрд.грн.

Також за цей період до місцевих бюджетів Полтавщини надійшло понад 1,6 млрд. грн. Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов. За його словами, найбільший рівень збору податків в промисловості забезпечують підприємства добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 2,6 млрд. грн. та переробної промисловості – 1,6 млрд. грн.

Як повідомляє Головне управління Міндоходів у Полтавській області, серед промислових видів діяльності збільшились надходження платежів у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 137,2 млн. грн., у виробництві машин і устаткування – на 11,2 млн. грн., в інших видах переробної промисловості, ремонту і монтажу машин і устаткування – на 9,1 млн. грн., у виробництві електричного устаткування – на 5 млн. грн., в металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 2 млн. грн.

Крім того, за І півріччя 2014 року у порівнянні з відповідним періодом минулого року зріс рівень збору платежів у сiльському, лiсовому та рибному господарствах – на 20 млн.грн. Подібна ситуація склалась і у сфері операцій з нерухомим майном, де за 6 місяців зібрано на 10,1 млн.грн. більше податків, ніж у І півріччі 2013 року.

Перейти до вмісту