Ви тут:

Прокуратура Полтави пред’явила 11 позовів в інтересах звільнених працівників

Прокуратура міста Полтави із залученням працівників Територіальної державної інспекції з питань праці у Полтавській області перевірила дотримання вимог законодавства про працю в діяльності Комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради.

Як повідомила прокурор відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури міста Полтави Ольга Деряга, під час перевірки виявлені порушення процедури скорочення чисельності або штату працівників, передбаченої Кодексом законів про працю України та Законом України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».
За результатами перевірки прокуратурою міста в інтересах 11 працівників КП «ПМШЕД» до Октябрського районного суду Полтави пред’явлено позови. 
«Прокуратура вимагає визнати накази про звільнення працівників незаконними, скасувати їх, поновити звільнених на роботі та стягнути заробітну плату з підприємства на користь людей за час вимушеного прогулу», – зазначила Ольга Деряга.
Перейти до вмісту