Ви тут:

Порошенко хоче досягти миру і стабільності на Донбасі за кілька місяців

Суспільні настрої на Донбасі дозволяють сподіватися на досягнення миру і стабільності вже через кілька місяців. Про це президент України Петро Порошенко заявив на зустрічі з президентом Федерації баскетболу Європи Тургаєм Демірелем.

Як повідомляє президентська прес-служба Порошенко переконаний, що ситуація на Донбасі змінюється. Згідно з останніми соціологічними дослідженнями, переважна більшість населення Донецької і Луганської областей підтримує ідею єдності України. “Підтримка людей в серці Донбасу дуже допомагає”, – констатував президент.

Глава держави подякував за позицію федерації про перенесення Чемпіонату Європи з баскетболу, який повинен був відбутися в Україні в 2015 році, на 2017 рік.

“Спасибі, що з розумінням поставилися до пропозиції України перенести проведення Євробаскету. Весь світ демонструє солідарність з Україною в цих надзвичайно важких умовах, тому що фактично зараз ми боремося за нашу незалежність”, – сказав він.

Президент України висловив надію, що в 2017 році Україна зможе забезпечити проведення чемпіонату та всі відповідні умови.

 

За матеріалами: ZN.UA

 

Система Orphus Поделиться на fb