Ви тут:

Понад 56,6 млн.грн. сплачено до бюджету за наслідками податкового та митного аудиту на Полтавщині

Одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Полтавській області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації. Дієвий механізм реалізації зазначеного питання – це супроводження діяльності великих платників, які при значних обсягах валових доходів сплачують невідповідні суми податків. Про це повідомили у Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області.

В ході цієї роботи, впродовж січня – червня 2014 року підрозділами податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Полтавській області було проведено 903 документальні перевірки суб’єктів господарювання, що на 568 перевірок менше ніж у минулому році..

Як зазначив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Василь Храмов, за результатами контрольно – перевірочної роботи до бюджету донараховано майже 320 млн.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – 88%, що більш ніж на 22% більше ніж торік. Зменшено залишок від’ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду декларації з ПДВ в сумі – понад 1 млн.грн. Із донарахованих сум на разі до бюджету сплачено понад 56,6 млн.грн.

Крім того, відділом проведення митного аудиту та контролю митної вартості та митних платежів було проведено 14 документальних перевірок та мобілізовано до бюджету 472,5 тис.грн. митних платежів „живими коштами” за рахунок погашення податкового боргу по актах перевірок минулого року та 4,6 тис.грн. – за 2014 рік.

Система Orphus Поделиться на fb