Ви тут:

Полтавський КрАЗ пройшов випробування в Угорщині

SAM_3200Автомобіль з газовим двигуном КрАЗ-5401К2 успішно завершив черговий етап сертифікаційних випробувань гальмівного устаткування.  Випробування проходили на полігоні Науково-дослідного інституту Knorr-Bremse в м. Будапешт .

Про це повідомили в прес-службі КрАЗ.

Під час комплексу випробувань щодо відповідності правилам ЄЕК ОН, гальмівні властивості автомобіля-шасі КрАЗ пройшли особливо ретельну перевірку. Автомобіль проходив випробування як в спорядженому стані, так і з 12-тонним баластом.

Під час проходження випробувань, а також переїзду автомобіля своїм ходом туди і назад (а це в цілому більше 4000 км) всі системи автомобіля КрАЗ працювали в штатному режимі, несправностей і збоїв систем і агрегатів автомобіля не виникало. Проведені сертифікаційні гальмівні випробування підтвердили відповідність автомобіля потрібних параметрах, що засвідчує Сертифікат відповідності.

В даний час автомобіль КрАЗ-5401К2 з газовим двигуном готується до відправки на завершальний етап сертифікаційних випробувань, після чого його  можна буде направляти до країн Євросоюзу.

Перейти до вмісту