Ви тут:

Полтавських журналістів запрошують на відкриття табору «Відвага-2014»

20 липня у Ковалівці, Полтавського району відбудеться відкриття Всеукраїнського молодіжного вишкільно-патріотичного табору «Відвага-2014 ім. І. Гавдиди».

Більше десяти років Молодіжний Націоналістичний Конгрес організовує вишкільні табори для молоді, актуальні до потреб часу.

Останні події в країні змусили по-новому підійти до програми цьогорічного табору. Зокрема, акценти «Відваги-2014» будуть ставитись не лише на вихованні патріотичної та громадсько-активної молоді, а й на базовій військовій підготовці таборовиків.

Програма табору включає в себе: військово-тактичні тренування, заняття з туристичної техніки, різноманітні спортивні змагання, тренінги з організації громадської дії у молодіжних середовищах та багато іншого.

Інформативно: Автобус із журналістами від’їжджатиме 20 липня о 13.15 від ОДА (стоянка з боку вул. Сінної, готелю «Київ»).

Прохання до зацікавлених у висвітленні відкриття табору ЗМІ, до 14 год. 00 хв. 18 липня зателефонувати до Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю ОДА за тел. 56-95-83, і вказати прізвище, ім’я та контактний телефон журналіста, що представлятиме ЗМІ.

Журналістів запршують відвідати відкриття табору та висвітлити захід

Перейти до вмісту