Ви тут:

Полтавські юні десантники відкрили табірну зміну

Сьогодні полтавський “Клуб юних десантників “Гвардія” відкрив польовий військово-спортивний табір. Цьогоріч його відкрили вже вп’яте. Першими відкривали зміну наймолодші вихованці клубу. 13 гвардійців протягом 5 днів житимуть в наметах в польових умовах.

За словами директора  молодіжної громадської організації “Клуб юних десантників “Гвардія” Вячеслава Кургана, юнаки та дівчата на практиці відпрацьовувати всі дисципліни, які вивчали протягом року: заняття з рукопашного бою, тактичну підготовку, десантну підготовка, орієнтування.

«Це для них свого роду підбиття підсумків всього навчального року. Молодші вихованці  проживатимуть в наметовому містечку 5 днів, потім їх змінять старші, які перебуватимуть в містечку 12 днів. Ще старші групи будуть відпрацьовувати стрибки з парашутом, для цього ми їхатимемо до військової частини в Дніпропетровськ. Вихідними зустрічатимемо гостей з Києва, три десантних клуби», – сказав Курган.

Завітали до юних гвардійців представники Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА, які сприяли клубу в отриманні старого гелікоптера МІ-2, який вже багато часу простояв на летовищі Полтавського аеропорту. Тепер він стане тренажером для юних десантників.

«Машину використовуватимуть як тренажер для відпрацювання стрибків. Гелікоптер встановлять на висоті 3 м й вихованці зможуть вивчати нові тактичні завдання. За сприяння голови Полтавської ОДА Віктора Бугайчука гелікоптер передали на зберігання клубу», – сказав керівник Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

За його словами департаментом за півтори неділі було оформлено відповідні документи та передано вертоліт клубу. За сприяння УДСНС у Полтавській області машину доставили на умовне летовище клубу.

Найбільше вертоліт сподобався наймолодшим вихованцям. Вони відразу його уподобали.

8 річний Андрій відвідує клуб вже півроку навчився прийомам самозахисту та знайшов багато нових друзів. Єдина дівчина в таборі Ірен, розповіла, що їх тут навчають надавати першу медичну допомогу та стріляти.

Також допомогу наметовому містечку  надали перевізники Полтави та Полтавський автомайдан. Вони забезпечили його продуктами харчування. Всього табір відвідають 100 членів клубу.

На сьогодні в клубі навчаються 120 юнаків та дівчат. 

Перейти до вмісту