Ви тут:

Полтавські рятувальники зустріли та надали допомогу родині із Луганська (ФОТО, ВІДЕО)

Учора на станції “Полтава-Південна” співробітники Управління ДСНС України у Полтавській області зустріли з міста Луганськ молоде подружжя, чоловіка, дружину, а також їх дітей: 2-х, 7-ми років та 8-ми місячного малюка. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Рятувальники надали автотранспорт аби перевезти родину до Гадяцького району для подальшого проживання. Напередодні бійці 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Гадяча знайшли відповідне житло та привели його в належний стан. Прибрали подвір’я, покосили траву та вичистили від чагарників садок і прилеглу територію. 

По прибутті у місто Гадяч дітей оглянули лікарі в дитячій міській лікарні, адже напередодні 8-ми місячний малюк лежав у лікарні із серйозною травмою дихальних шляхів а старший 7-ми річний хлопчик мав травму голови. Після огляду у лікарів родині організували харчування, провели дітям екскурсію в пожежній частині та доправили їх до місця проживання. Наостанок рятувальники передали новосельцям упаковку згущеного молока, підгузків для найменшого члена родини та деякі продукти харчування. 

Нагадуємо: для координації дій з оперативним штабом щодо виїзду із небезпечної зони, необхідно звернутись за телефоном «101» як зі стаціонарного, так і з мобільного телефону.

Також надаємо контакти регіонального штабу з надання допомоги в переміщенні, поселенні та соціальному забезпеченню громадян:

+38 (0532) 503-553 (цілодобово)

+38 (0532) 566-404 (цілодобово)

0-800-502-230 цілодобова гаряча лінія Полтавської обласної державної адміністрації.

Також громадяни можуть телефонувати на Урядову «гарячу лінію» за телефоном 0 800 507 309.

Перейти до вмісту