Ви тут:

Полтавські медики за кілька годин зібрали ліки для військових

Сьогодні спільнота медичних працівників разом з волонтерською групою ГС ЛГО «Полтавська громада» та ЄІЦ «Полтава-Майдан» вкотре долучилася до волонтерських ініціатив по забезпеченню українських військових та добровольців з Полтавщини, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході України.

Начальник відділу кадрів Департаменту охорони здоров’я Олександр Оглобля разом з волонтерами привіз в ОДА цінний вантаж – кілька коробок ліків та медичних засобів.

Як розповіла координатор ЄІЦ «Полтава-Майдан» Наталія Талипіна, медичні працівники і фармацевти постійно допомагають готувати гуманітарні передачі на «передову»

«10 липня допомога знадобилась терміново – військові повідомили про нагальні потреби, а часу до відправки машини залишилось небагато. Зателефонувавши Олександру Миколайовичу о 8-й ранку, через три години волонтери отримали величезну «аптечку», – розповіла вона.

«Тут усе, про що просили військові: знеболювальні, еластичні бинти, протизапальні, протизастудні, знезаражувальні, навіть засоби місцевої анестезії. Ми звернулись до комунального підприємства «Полтавафарм», де є змога купувати ліки без зайвих комерційних закруток, а ще самі працівники дуже активно долучились і частково покрили витрати», – розповів Олександр Оглобля.

Люди відгукуються дуже активно. За три дні у нас зібралась велика передача військовим. По забезпеченню блок-постів у зоні АТО, найближче до активних бойових дій спостерігається різна ситуація, особливо по медикаментах. Коли ми вперше там побували, то в БТРі навіть перекису водню не було, зараз пішло забезпечення, нарікань майже немає, але коли хлопців кудись переводять у нове місце, тоді починається сильна нестача. До «гарячих» точок волонтери не можуть доїхати, доводиться залучати людей, які можуть зробити передачу на найвіддаленіші точки «передової». Головне, що працюємо з надійними людьми», – зазначила голова ГС ЛГО «Полтавська громада» Віра Маслак.

Перейти до вмісту