Ви тут:
Суспільство 

Полтавська міськрада просить перевізників безкоштовно возити учасників АТО і без посвідчень

Питання пільгового перевезення в громадському транспорті учасників бойових дій на Сході обговорювалося в приміщенні міської ради. Ініціатором розмови з перевізниками стала секретар міської ради Оксана Деркач.

Зокрема, вона зауважила, що сьогодні слід підходити до таких питань не лише з позиції норм і правил.  

«Сьогодні ми повинні зрозуміти почуття і стан тих людей, які беруть участь у військових діях у східних областях. Так, питання не врегульоване: на законодавчому рівні усі, хто беруть участь в АТО, вже мають право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті, але вони не мають ніяких посвідчень або підтверджуючих документів. Але поки це питання вирішуватиметься, будь ласка, давайте не загострювати ситуацію! Проявіть розуміння ситуації, покажіть свою громадську позицію, поговоріть з кондукторами, щоб вони йшли назустріч таким людям, відносились із розумінням», звернулася Оксана Деркач до перевізників, цитує прес-служба Полтавської міськради.

Саме момент «ідентифікації» справжніх учасників бойових дій обговорювався найгостріше: перевізники із розумінням поставилися до прохання, але переконані – під виглядом учасників бойових дій на Сході зараз почнуть їздити недобросовісні громадяни. 

Перейти до вмісту