Ви тут:

Петро Ворона: На ключових посадах мають бути справжні патріоти

Таку заяву зробив голова Полтавської обласної ради Петро Ворона з приводу звинувачення на адресу полтавського обласного військового комісара Бориса Павлова щодо невизнання ним Президента України та підтримки приєднання південно-східної України до території Росії.

“Компетентні органи проводять детальне розслідування фактів, наведених громадськими активістами та журналістами, за підсумками якого будуть прийняті відповідні рішення. Беззаперечно, наша країна має назавжди позбутися лже-патріотів, які служили попередній злочинній владі. Люди на майдані стояли за викорінення в Україні корумпованості, несправедливості та беззаконня. Революція Гідності започаткувала процес очищення влади. Нашим найголовнішим завданням є продовження розпочатої боротьби до повного переродження країни без українофобства, корупційних схем та «регіональної» політики. Вважаю, що на ключових посадах, у т.ч. обласних військових комісарів, мають бути справжні патріоти, які готові до самого кінця боронити територіальну цілісність і суверенність України. На вимогу громадськості і керівництва облради воєнкома усунено від виконання обов’язків, призначено в.о. воєнкома до завершення слідства по “його діяльності в інтернеті”, йдеться в заяві.

Нагадаємо, як повідомляли “Новини Полтавщини”, сьогодні полтавська громадськість змусила військового комісара Бориса Павлова відсторонитися від посади “через українофобські настрої”. Наразі обов’язки військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату виконує  полковник Сергій Манжос

Перейти до вмісту